OTROŠKI ZBOR

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Je najmlajš pevski zbor, v njem sodeluje okoli 15 otrok. Z manjšimi padci in vzponi je prisoten ves čas obstoja župnije. Zadnja leta ga vodi in s kitaro spremlja g. Stane Plavec, pomagata pa mu Tjaša in Žiga.

Zbor sodeluje pri bogoslužju vsako nedeljo, radi pa zapojejo tudi na raznih priredtivah  in župnijskih proslavah

Prepevajo otroške, mladinske in ritmično duhovne pesmi s katerimi dajejo Bogu slavo in čast.

Lepa priložnost za starše, da se njihovi otroci še močneje vključijo v župnijsko občestvo, poglabljajo svoj krščanski etos, razvijajo svoj talent. in kar je tudi zelo  pomembno: s pesmijo kličejo blagoslov na svoje družine.

K sodelovanju so povabljeni vsi otroci, ki imajo veselje do glazbe.

V kolikor kdo od otrok potrebuje prevoz na vaje ali na bogoslužje se tudi to lahko uredi.

vaje: nedelja ob 9:15

vodja: Stane Plavec